Kadiköy Ev Tadilatı

Kadiköy Tadilat Aşamaları ve Uygulamalar.
Bu bölümde tadilat firmalarının neler yapması gerektiği konusunda sizleri bilgilendireceğiz. Ev, işyeri veya ofisinizin tadilatına karar vermeden önce kafanızda bir projenizin olması lazım. Eğer bu konu hakkında bilginiz yoksa nereden başlangıç yapacağınız konusunda işinde uzman tadilat ekipleri ile iletişime geçiniz.

Kadiköy Tadilat yapacağınız yerin durumuna göre örneğin apartman ise yönetim vs. kişilere, komşulara tadilatın yeri ve zamanı hakkında bilgi verilmelidir.

  • Tadilat yapılacak alanlaın projesi kağıt üzerinde öçeklendirilmelidir.
  • Yapılacak işler sıra halinde yapılmalıdır.

Tadilatlarda İş Sıralaması Nasıl Yapılmalıdır?
Tadilata başlamadan evvel varsa alandaki eşyalar korunmalıdır veya başka bir yere nakil yapılmalıdır.
Öncellikle kaba işler yapılmalıdır. kırılacak yerler kırılmalı molozlar temizlenmelidir.Daha sonra tadilatın yapılacağı alanların malzemeleri güvenli bir yere konmalıdır. Tamirat yapılacak yerlere tamirat yapılmalıdır. Daha sonrada yeni yapılacak duvar, seramik, alçı, alçıpan, sıva, su ve elektrik tesisatı ve bunun gibi kaba işler sonlandırılmalıdır.
İnce işler dediğimiz boya, kartonpiyer, duvar kağıdı, vs. bu işlere başlamadan önce alan komple temizlenmelidir.

AYAN İNŞAAT DEKORASYON olarak Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Kadıköy Maltepe ve avrupa yakasında birçok ilçeye hizmet vermekteyiz.
Ümraniye bölgesi eski yapıların olduğu bir semtimiz ve tadilat konusunda iş yoğunluğu olan bir bölgedir. Ümraniye ve Beykoz bölgesinde tadilat ve dekorasyonun yanı sıra bazı şantiye projelerimizde mevcuttur. Ümraniye ev ve iş yeri tadilatı konusunda konusunda bir çok problem ile karşı karşıya kalmıştır. Müşterilerimizin bunu dikkate alması önemlidir. Bu sayede Ümraniyede tadilat ve dekorasyon projelerinde müşterilerimiz seçici olmalıdırlar evlerini ve iş yerlerini profesyonel ekiplerce dekore etmelidirler.
Bu sayede hem zamandan hem masraftan tasaruf sağlanır.
Firmamız Ümraniye, Beykoz, Kadıköy, Beşiktaş, Cihangir, Şişli ve istanbul’da birçok ilçe’de çok kaliteli projelere imza atmıştır. Müşterilerimizi kaliteli mekanlara kavuşturduk.

2018-02-11T22:04:52+03:00